Polub nas na Facebooku

piątek, 3 czerwca 2016

Wyniki konkursu z Wydawnictwem REA-SJ

Dziś krótko i na temat - wybraliśmy zwycięzców, którzy otrzymają od Wydawnictwa REA-SJ fantastyczne książki o ziołach. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. Wybór zwycięzców był trudny, ale po krótkiej debacie doszliśmy do porozumienia.


Poniżej prezentujemy Wam wybrane zdjęcia, na których uwieczniliście Wasze skojarzenia z majem. Bardzo prosimy zwycięzców o przesłanie danych adresowych oraz numerów telefonów (dla kuriera) na nasz adres mailowy. Jeśli do niedzieli 05.06. do godziny 23:59 nie dostaniemy odpowiedzi to nagroda powędruje do kolejnej osoby.

Przedstawiamy majowy kolaż Ani, która zdążyła przesłać zgłoszenie dosłownie rzutem na taśmę! Ania musi być niesamowicie szczęśliwą osobą skoro wokół siebie potrafi dostrzec tyle piękna. A przy okazji poszukiwania majowych inspiracji upolowała całkiem niezłego faceta - gratulacje :)


A tutaj zioła Moniki oraz pierwsze majowe przetwory: miodek z mniszka lekarskiego. Szczerze podziwiamy jej pasję do wekowania, bo sami nie mamy do tego cierpliwości. Miodek to najlepsze domowe lekarstwo niosące ratunek przy przeziębieniu, kaszlu lub bólu gardła.


Justyna rzuciła nam prawdziwe wyzwanie! Przesłała kilka pięknych zdjęć z majowymi przepysznymi potrawami i naprawdę nie mogliśmy się zdecydować, które wybrać! Ostatecznie postanowiliśmy pokazać Wam ten niesamowity inspirujący deser. Coś pięknego :)


Serdecznie gratulujemy i przypominamy o konieczności przesłania danych adresowych. Mamy nadzieję, że nagroda będzie się Wam podobała.

1 komentarz:

  1. Baaardzo się cieszę i tym razem nie zwlekam z wysyłką danych do ostatniej chwili :-)
    Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom
    pozdrawiam
    Ania

    OdpowiedzUsuń